روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. در سال 96 در  رشته گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس فارغ التحصیل شده ام. هم اکنون به فعالیت در زمینه طراحی وب و طراحی فونت مشغول هستم.


بالاخره نبود فونت خوب شکسته در نرم افزارهای فارسی چه تجاری و چه رایگان من رو مجبور کرد تا خود دست به کار تولید فونت شکسته نستعلیق شوم. این فونت که مراحل اولیه تولید خودش رو میگذرونه بر پایه UTF-8 و با ساختار Open Type می باشد. که بصورت همزمان هم فارسی و هم انگلیسی را قادر به پشتیبانی است.

 

این فونت بعد از ثبت علایم و نام تجاری از طریق همین وب سایت به فروش خواهد رسید. سعی می کنیم فونت رو در دو نسخه رایگان و تجاری با امکان استفاده در وب سایت ارائه کنیم. این فونت با نرم افزار های ورد ، فتو شاپ ، کورل و سایر نرم افزارهای گرافیکی که امکان تایپ مستقیم فارسی را دارا هستند قابل استفاده است. در زیر نمونه اولیه تولید شده متن با فونت دیما شکسته نستعلیق را می توانید ببینید.

برای خرید فونت به آدرس زیر بروید:

http://fontirani.ir/shop/persian-font/dimashekaste-nastaliq

 

ساماندهی

logo-samandehi

تماس با ما

در صورت علاقه میتوانید نظرات یا انتقادات و پیشنهادات یا سفارش کار خود را برای من ارسال کنید.

پیام
پیام شما ارسال شد.

Template Design:Dima Group