روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. در سال 96 در  رشته گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس فارغ التحصیل شده ام. هم اکنون به فعالیت در زمینه طراحی وب و طراحی فونت مشغول هستم.

گاهی شرکتهای نو پا یا شرکتهای بزرگ بعد از مدتی دچار ورشکستگی یا بحران های جدی می شوند ، چیز مهمی که در این بین هیچگاه بررسی نشده و از اهمیت کمتری برخوردار بوده شیوه اشتباه مدیریت سنتی و سود گرا در شرکتهای ایرانی است . به بیان واضح تر در شبوه های سنتی اخر هر ماه  مدیران شرکت اول دستمزد و سود رو اول بر میدازند بعد اقدام به کسر هزینه ها می کنند ، این کار چند ایراد کلی دارد.
ایراد اول : چون مدیران سود خودشون رو بر میدازند دیر تر متوجه ضرر دهی شرکت شده و فرصت جبران را از دست می دهند.
ایراد دوم که مهم نیست هست ، اینست که متاسفانه حقوق دستمزد رو از باقیمانده این درامد پرداخت می کنند بهمین جهت باعث میشود در تا حقوق قشر اسیب پیر گاها ناقص یا با تاخیر پرداخت شود.
بهترین روش برای گریز از این مشکل میتواند عملکرد معکوس در برداشتها باشد به این روش که ابتدا کلیه هزینه ها کسر و پرداخت گردد و اگر چیزی باقی ماند مدیران سهم خواهی و دستمزد بگیرند.
در کشورهای پیشرفته هم این قدر بی حساب و‌کالب از حساب شرکت برداشت نمی شود ، نبود خود نظارتی و عدم اینده نگری ضعف مدیریت ماست.

ساماندهی

logo-samandehi

تماس با ما

در صورت علاقه میتوانید نظرات یا انتقادات و پیشنهادات یا سفارش کار خود را برای من ارسال کنید.

پیام
پیام شما ارسال شد.

Template Design:Dima Group