روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. در سال 96 در  رشته گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس فارغ التحصیل شده ام. هم اکنون به فعالیت در زمینه طراحی وب و طراحی فونت مشغول هستم.

 سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان از کسب 13 رتبه برتر کشوری در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد توسط فرهنگیان و دانش آموزان استان کرمان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ حمیدرضا دعاگویی با اعلام این خبر افزود: 5 رتبه در بخش دانش آموزی، 7 رتبه در بخش فرهنگیان و یک رتبه در بخش دانشجو معلمان در جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد کسب شده است.

وی افزود: در بخش دانش آموزی هستی بیت اللهی، دانیال کریمی، شیرین صادقی، علی رضا سرحدی زاده و محمد مهدی بلوردی حائز رتبه کشوری شده اند.

حمیدرضا دعاگویی گفت: در بخش فرهنگیان نیز آثار حمید کاربخش، رضا رفیعی زاده، فاطمه محمد اکبری، طبیه ستوده نیا، فاطمه نژاد ملایری، نسرین باغینی‌پور و در بخش گروهی جشنواره نیز اثر نسرین مودی و مهدی باغینی پور و اثر نسیبه شهبازی و مرضیه کریمی در جمع رتبه های برتر کشوری قرار گرفته اند.

دبیر جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد استان کرمان، گفت: در بخش دانشجو معلمان نیز اثر سید رضا کارآموزیان به جمع رتبه های برتر کشوری راه یافته است.

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان، تصریح کرد: رتبه های بخش های برنامه های موبایلی و دانش آموزان با نیازهای ویژه هنوز اعلام نگردیده است و در آینده ای نزدیک اعلام نتیجه می گردد.

شایان ذکر است جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در سال گذشته با شعار "از جبر آموزش تا لذت یادگیری" برگزار گردید.

لینک خبر

ساماندهی

logo-samandehi

تماس با ما

در صورت علاقه میتوانید نظرات یا انتقادات و پیشنهادات یا سفارش کار خود را برای من ارسال کنید.

پیام
پیام شما ارسال شد.

Template Design:Dima Group