روح الله بلوردی هستم متولد 1357  ، فعالیت خود را در زمینه طراحی از دوره دبیرستان و با هنر نقاشی ، خوشنویسی و گرافیک شروع کردم بعد از آمدن به تهران در سال 76 و آشنایی با دوستان موسسه سبوح به گرافیک رایانه ای علاقه مند شدم و از سال 78 اولین آثار خود را با نرم افزار کورل فتو پینت و کورل دراو شروع کردم. در سال 96 در  رشته گرافیک از دانشگاه علمی کاربردی بندرعباس فارغ التحصیل شده ام. هم اکنون به فعالیت در زمینه طراحی وب و طراحی فونت مشغول هستم.

از دیروز که جوملا رو به نسخه جدید بروز کردم ، احساس می کنم با یک سیستم مدیریت محتوای بسیار قوی تر که کاملا تغییر یافته کار کردم. برای دانستن این تغییرات همراه من باشید.

این نسخه جوملا که حقش بود نسخه 4 جوملا میشد توانسته تغییراتی بنیادی را در خود داشته باشد. سالها بود که مشکل فیلدهای اضافه در جوملا همه ما رو اذیت می کرد ، مثلا رو تیتر ، سوتیتر و ... همیشه هم با بروز رسانی ها به مشکل می خوردیم.

نسخه جدید جوملا با فزودن این امکان به شما این توانایی را می دهد تا بتوانید برای متنی که در مطالب وارد می کنید فیلدهای حرفه ای تعریف کرده و همراه مطلب فیلدهای پیجیده و حرفه ای را اضافه کنید. به زودی برای این امکان جوملا ماژول هایی نیز منتشر خواهدشد. تا این توانایی را هرچه بیشتر کامل کند. این ایده جوملا از پلاگین خوب Zfields الگوبرداری شده است.

امکان بعدی که در این نسخه جوملا مشهود است ، امکان دراگ فایل می باشد که در تمامی قسمت ها حتی در نصب افزونه ها نیز فعال شده و بارگذاری را کمی راحتتر می کند.

امکان خوب بعدی که واقعا لازم بود ، امکان تعریف منوی در بخش مدیریت بود ، همیشه در جوملا شما فقط می توانستید در بخش کاربری منو بسازید ، اما اکنون در مدیریت نیز می توانید این کار را نیز انجام بدهید.

امکانات این نسخه به همین ها محدود نشده و بخش های زیادی در این نسخه تغییر کرده که با نصب یا بروز رسانی حتما با آنها برخورد خواهید کرد.

 

تماس با ما

در صورت علاقه میتوانید نظرات یا انتقادات و پیشنهادات یا سفارش کار خود را برای من ارسال کنید.

پیام
پیام شما ارسال شد.

Template Design:Dima Group